Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Płatności bezgotówkowe

Polna droga zimą

Budynek Urzędu Gminy

Zespół Folklorystyczny Klekociaki

Wschód słońca nad rzeką Nurzec

Podlaskie Spotkania 2016

Zakup sprzętu dla Ochotniczych Straży Pożarnych z dotacji Województwa Podlaskiego

W ramach umowy z dnia 23 maja 2018 roku pomiędzy Gminą Boćki a Województwem Podlaskim otrzymaliśmy pomoc finansową w kwocie 10.000,00 zł dla jednostek samorządu terytorialnego na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Wyżej wymieniona dotacja z budżetu Województwa Podlaskiego wzbogaciła OSP Boćki i OSP Wygonowo w nowe umundurowanie.

Wierzymy, że dzięki środkom finansowym z budżetu Województwa Podlaskiego Ochotnicze Straże Pożarne będą mogły choć w nieznacznym stopniu doposażyć się w potrzebny sprzęt, a przez to lepiej służyć społeczeństwu Gminy Boćki w zapewnianiu poczucia bezpieczeństwa oraz przede wszystkim w ratowaniu życia, zdrowia i mienia przed żywiołami.

Wójt Gminy Boćki, Zarząd OSP w Boćkach oraz Zarząd OSP w Wygonowie serdecznie dziękują Województwu Podlaskiemu za udzielone wsparcie finansowe na zakup podstawowego wyposażenia.