Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań 2021

Płatności bezgotówkowe

Polna droga zimą

Budynek Urzędu Gminy

Zespół Folklorystyczny Klekociaki

Wschód słońca nad rzeką Nurzec

Podlaskie Spotkania 2016

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej z terenu Gminy Boćki

Wójt Gminy Boćki informuje o naborze wniosków dotyczących udziału w programie: „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej z terenu Gminy Boćki”. Gmina Boćki będzie wnioskowała o uzyskanie dofinansowania ww. przedsięwzięcia z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.
Program obejmuje:
1) odbiór odpadów z folii rolniczych,
2) siatki i sznurka do owijania balotów,
3) opakowań po nawozach,
4) Big Bag.

Rolnicy zainteresowani usunięciem folii i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej będą zobowiązani we własnym zakresie dostarczyć ww. odpady do ustalonych miejsc zbiórki w terminie, o którym będziemy informować telefonicznie. Stosowna informacja zostanie również opublikowana na stronie internetowej Gminy Boćki.
Warunkiem udziału w programie jest złożenie wniosku do Gminy Boćki osobiście, wysłać na adres e-mail sekretariat@gminabocki.pl bądź za pośrednictwem skrzynki ePUAP.
Nabór wniosków będzie trwał  do 2 września 2021 r.

Informujemy, że złożenie wniosku nie stanowi zobowiązania mogącego być podstawą roszczeń. Odbiór nastąpi w przypadku, gdy Gmina Boćki otrzyma dotację na zadanie z zakresu usuwania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.