Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Płatności bezgotówkowe

Polna droga zimą

Budynek Urzędu Gminy

Zespół Folklorystyczny Klekociaki

Wschód słońca nad rzeką Nurzec

Podlaskie Spotkania 2016

Zakup sprzętu dla Ochotniczych Straży Pożarnych z dotacji Województwa Podlaskiego

Gmina Boćki w ramach umowy z dnia 23 maja 2017 roku pomiędzy Gminą Boćki a Województwem Podlaskim otrzymała pomoc finansową w kwocie 7.000 zł. dla jednostek samorządu terytorialnego na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej. Wyżej wymieniona dotacja  z budżetu Województwa Podlaskiego wraz z wkładem własnym jednostek OSP Dubno i OSP Andryjanki umożliwiła zakup ubrania specjalnego ochronnego oraz butów strażackich gumowych  (wraz z wkładką trudnopalną) dla w/w jednostek.

Wierzymy, że dzięki środkom finansowym z budżetu Województwa Podlaskiego ochotnicze straże pożarne będą mogły choć w nieznacznym stopniu doposażyć się w potrzebny sprzęt, a przez to lepiej służyć społeczeństwu Gminy Boćki  w zapewnianiu poczucia bezpieczeństwa oraz przede wszystkim w ratowaniu życia, zdrowia i mienia przed żywiołami, które niestety w ostatnim czasie stają się coraz liczniejsze i przybierają na sile.

Wójt Gminy Boćki, Zarząd OSP w Andryjankach i Dubnie serdecznie dziękują Województwu Podlaskiemu za udzielone wsparcie finansowe na zakup podstawowego wyposażenia.

mundury

buty strażackie