Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

27 listopada 2018

Mikołajki

31 października 2018

Turniej Niepodległości

logoGMINNY OŚRODEK KULTURY W BOĆKACH ZAPRASZA NA UROCZYSTOŚCI Z OKAZJI 100 ROCZNICY ODZYSKANIA  NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ 11 listopada 2018 r.

Czytaj więcej o: Turniej Niepodległości
Przejdź do - "Mam Talent"
27 czerwca 2018

"Mam Talent"

Reprezentanci z Bociek Weronika i Wiktoria oraz Marek zdobyli I miejsce w Finale konkursu "Mam Talent" - V edycja organizowanego przez Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury im Anny Dernowskiej w Kalnicy podczas XII Festynu Rodziny przy zbiorniku wodnym Otapy - Kiersnówek.

Gratulujemy!

Przejdź do - „MAM TALENT”
6 czerwca 2018

„MAM TALENT”

5 czerwca 2018 r. (wtorek) w Gminnym Ośrodku Upowszechniania Kultury im. Anny Dereszowskiej w Kalnicy odbyły się eliminacje konkursu pn. „Mam Talent”. Gminny Ośrodek Kultury
i Gminę Boćki reprezentowali: Wiktoria Panasiuk, Weronika Nazaruk i Marek Turkowicz - członkowie zespołu folklorystycznego Klekociaki.

Czytaj więcej o: „MAM TALENT”
Przejdź do - „PODLASIE MNIE TA ZIEMIA OD INNYCH DROŻSZA…”
6 czerwca 2018

„PODLASIE MNIE TA ZIEMIA OD INNYCH DROŻSZA…”

OSIĄGNIĘCIA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „PODLASIE MNIE TA ZIEMIA OD INNYCH DROŻSZA…”

15 maja 2018 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i dyplomów laureatom Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pn. „Podlasie mnie ta ziemia od innych droższa…”, w którym udział wzięły prace dzieci, uczestniczących w zajęciach plastycznych, odbywających się w każdy wtorek w Gminnym Ośrodku Kultury w Boćkach.

Czytaj więcej o: „PODLASIE MNIE TA ZIEMIA OD INNYCH DROŻSZA…”