Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

22 maja 2018

„Róże Jesieni”

Dnia 21.04.2018 roku w Bielskim Domu Kultury odbył się przegląd Zespołów Artystycznych Seniorów. Udział w eliminacjach wziął też Klub Seniora „Róże Jesieni” z Bociek.

Czytaj więcej o: „Róże Jesieni”
11 maja 2018

XII Międzypowiatowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn MDP ,,Między Bugiem a Narwią"

Dnia 4 maja 2018 r. w Siemiatyczach na stadionie odbył się XII Międzypowiatowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn MDP ,,Między Bugiem a Narwią" o  Puchar Prezesa Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Białymstoku. W tegorocznej edycji turnieju wzięły udział drużyny MDP dziewcząt i chłopców z powiatu bielskiego, siemiatyckiego i hajnowskiego (3 drużyny dziewczęce i 9 drużyn chłopięcych).

Czytaj więcej o: XII Międzypowiatowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn MDP ,,Między Bugiem a Narwią"
11 maja 2018

Malowanie na sztalugach

Plener malarski to pewien etap edukacji plastycznej. Jest bardzo ważnym elementem rozwoju artystycznego dzieci, dlatego dnia 8 maja wtorkowe zajęcia plastyczne odbyły się pod hasłem „Malowanie na sztalugach”. Na początku każde dziecko musiało określić obiekt, który stanie się inspiracją jego pracy twórczej. Następnie każdy z uczestników dostał swoją sztalugę, ołówek i rozpoczął swoją przygodę ze szkicem.

Czytaj więcej o: Malowanie na sztalugach
Przejdź do - „ŚPIEWAM MOJEJ OJCZYŹNIE”
7 maja 2018

„ŚPIEWAM MOJEJ OJCZYŹNIE”

W dniu 28 kwietnia 2018 roku (sobota) o godzinie 11-tej odbyło się przesłuchanie  II Powiatowego Konkursu Pieśni Religijno – Patriotycznej i Żołnierskiej pt. ”ŚPIEWAM MOJEJ OJCZYŹNIE”, którego organizatorem było Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana Oddział  w Boćkach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach.

Czytaj więcej o: „ŚPIEWAM MOJEJ OJCZYŹNIE”
30 kwietnia 2018

Eliminacje Regionalne V Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German

Uprzejmie informujemy, że Podlaski Oddział Wojewódzki Stowarzyszenia Współpracy Polska-Wschód przy współpracy z Uniwersytetem w Białymstoku jest organizatorem Eliminacji Regionalnych V Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German. Eliminacje odbędą się 16.06.2018 r. w Białymstoku. Udział w eliminacjach należy zgłosić najpóźniej do 10.05.2018 r.

plakat

Czytaj więcej o: Eliminacje Regionalne V Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German