Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Płatności bezgotówkowe

Polna droga zimą

Budynek Urzędu Gminy

Zespół Folklorystyczny Klekociaki

Wschód słońca nad rzeką Nurzec

Podlaskie Spotkania 2016

Program Czyste Powietrze

Artykuły

 • Spotkania online - Czyste Powietrze

  logo

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku serdecznie zaprasza mieszkańców województwa podlaskiego do wzięcia udziału w cyklu webinariów poświęconych programowi Czyste Powietrze. Zostaną one poprowadzone przez Zespół Doradców Energetycznych. Udział w webinarium jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji

  Czytaj Więcej o: Spotkania online - Czyste Powietrze
 • OGŁOSZENIE

  logo

  Wójt Gminy Boćki zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne nt. rządowego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, które odbędzie się w dniu 20 maja 2022 r. (piątek) o godzinie 10.00 w Urzędzie Gminy w Boćkach (pok. nr 7). Spotkanie organizowane jest w ramach Gminnego Punktu Konsultacyjno-Informacyjnego. Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się jak otrzymać dofinansowanie na wymianę źródła ciepła oraz przeprowadzenie termomodernizacji budynku mieszkalnego.

  Czytaj Więcej o: OGŁOSZENIE
 • OGŁOSZENIE

  Wójt Gminy Boćki zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne nt. rządowego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, które odbędzie się w dniu 28 grudnia 2021 r. (wtorek) o godzinie 10.00 w Urzędzie Gminy w Boćkach (pok. nr 7). Spotkanie organizowane jest w ramach Gminnego Punktu Konsultacyjno-Informacyjnego. Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się jak otrzymać dofinansowanie na wymianę źródła ciepła oraz przeprowadzenie termomodernizacji budynku mieszkalnego.

  Czytaj Więcej o: OGŁOSZENIE
 • OGŁOSZENIE

  Wójt Gminy Boćki zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne nt. rządowego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, które odbędzie się w dniu 5 sierpnia 2021 r. (czwartek) o godzinie 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Boćkach. Spotkanie organizowane jest w ramach Gminnego Punktu Konsultacyjno-Informacyjnego.

  Czytaj Więcej o: OGŁOSZENIE
 • Informacja

  Czyste Powietrze od 1 sierpnia przerwa w wydawaniu przez gminy zaświadczeń o dochodach z gospodarstwa rolnego. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przypomina o zbliżającej się corocznej przerwie w wydawaniu przez gminy zaświadczeń o dochodach dla osób fizycznych, które to osoby lub członkowie ich gospodarstwa domowego uzyskują dochody z gospodarstwa rolnego. Zaświadczenie o dochodach jest obowiązkowym załącznikiem do wniosku o podwyższony poziom dofinansowania w ramach programu „Czyste Powietrze”. Wydawanie dokumentu w tym przypadku będzie wstrzymane od 1 sierpnia do dnia publikacji przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego obwieszczenia o podatku rolnym.

  Czytaj Więcej o: Informacja
 • Program Czyste Powietrze

  Punkt Konsultacyjny ma na celu ułatwienie mieszkańcom Gminy Boćki aplikowanie o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Utworzenie punktu jest realizacją zawartego porozumienia pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku a Gminą Boćki.

  W Punkcie Konsultacyjnym jest możliwość skonsultowania i uzyskania pomocy w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego ,,Czyste Powietrze” oraz jego złożenie. Następnie wniosek przekazywany jest do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku, gdzie następuje jego ocena merytoryczna.

  Czytaj Więcej o: Program Czyste Powietrze
 • Informacja

  Na szczegółowe konsultacje, mające na celu pomoc w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie, należy zabrać ze sobą następujące dokumenty i informacje:

  • adres email – potrzebny do założenia konta na Portalu Beneficjenta
  • Dane właściciela i współwłaścicieli (o ile występują) nieruchomości (wnioskodawcy): Imię i nazwisko, pesel, nr telefonu, adres zamieszkania, W przypadku występowania kilku współwłaścicieli należy przedstawić ich dane: imię i nazwisko oraz adres.
  Czytaj Więcej o: Informacja
 • Termomodernizacja – jak otrzymać wsparcie finansowe

  Termomodernizacja – jak otrzymać wsparcie finansowe

  • Beneficjentem jest osoba fizyczna będąca właścicielem lub współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą o dochodzie rocznym nieprzekraczającym kwoty 100 000 zł
  • Budynki nowobudowane nie kwalifikują się do programu
  • Prowadzenie działalności gospodarczej rozumiane jest zgodnie z unijnym prawem konkurencji
  Czytaj Więcej o: Termomodernizacja – jak otrzymać wsparcie finansowe