Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

17 marca 2020

KOMUNIKAT

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Boćkach ogranicza dostęp dla klientów w okresie zagrożenia epidemicznego

W trosce o zdrowie zarówno Państwa jak i pracowników oraz w związku z niepokojącymi prognozami dotyczącymi rozprzestrzeniania się koronawirusa, informuję że od dnia 17.03.2020 r. do odwołania wprowadza się zmiany w funkcjonowaniu Ośrodka. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do kontaktu:

Czytaj więcej o: KOMUNIKAT
3 stycznia 2020

Zarządzenie Nr 6/2019 Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Boćkach

Zarządzenie Nr 6/2019 Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Boćkach  z dnia 31.12.2019 r. w sprawie czasu pracy pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Boćkach w miesiącu styczniu 2020 r.

26 listopada 2019

Ogłoszenie o naborze

Gmina Boćki ogłasza nabór uczestników do projektu pn. „Regionalne Innowacje Społeczne - Centra Integracji Społecznej województwa podlaskiego”

Czytaj więcej o: Ogłoszenie o naborze
28 października 2019

POMOC SPOŁECZNA

Wspiera osoby i rodziny, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, oferując pomoc w formie świadczeń:

1)  pieniężnych: zasiłek stały, zasiłek okresowy, zasiłek celowy i specjalny zasiłek celowy;

2)  niepieniężnych: praca socjalna, usługi opiekuńcze oraz specjalistyczne usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania i ośrodkach wsparcia, skierowanie do domu pomocy społecznej, pomoc rzeczowa, posiłek, niezbędne ubranie,  schronienie, składki na ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, sprawienie pogrzebu, poradnictwo.

Czytaj więcej o: POMOC SPOŁECZNA
23 października 2019

Zima 2019/2020

logoOkres zimowy to czas, kiedy wszyscy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na sytuację osób bezdomnych, ubogich, samotnych, starszych i niepełnosprawnych. Instytucje odpowiedzialne za wsparcie osób potrzebujących w okresie zimy czynią szczególne starania, aby zabezpieczyć zdrowie i życie najbiedniejszych i najbardziej bezradnych osób.

Czytaj więcej o: Zima 2019/2020