Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań 2021

Płatności bezgotówkowe

Polna droga zimą

Budynek Urzędu Gminy

Zespół Folklorystyczny Klekociaki

Wschód słońca nad rzeką Nurzec

Podlaskie Spotkania 2016

UWAGA PRODUCENCI ROLNI Z GMINY BOĆKI !

Na podstawie § 5 ust. 7 rozporządzenia Rady Ministrów z dn. 27 stycznia 2015 roku w sprawie szczegółowego zakresu i sposobów realizacji niektórych zadań Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (Dz.U. z 2015 r., poz. 187 ze zm.), wytycznych dla Komisji Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz wniosku Wójta Gminy Boćki z dnia 9 sierpnia 2021 roku Wojewoda Podlaski  powołał Komisję ds. oszacowania strat na obszarach dotkniętych nawalnym deszczem w dniu 6 sierpnia 2021 roku.

W związku z powyższym Wójt Gminy Boćki zaprasza poszkodowanych rolników do składania do Urzędu Gminy Boćki wniosków, których wzory znajdują się na stronie internetowej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz na stronie Urzędu Gminy Boćki. Wnioski w wersji papierowej można również pobrać w sekretariacie Urzędu Gminy.

Warunkiem oszacowania przez Komisję szkód spowodowanych przez klęski żywiołowe  jest złożenie wniosku o oszacowanie strat zawierającego podpisaną przez składającego wniosek zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które są niezbędne do przeprowadzenia oszacowania szkody.

Wnioski można składać w sekretariacie Urzędu Gminy Boćki w godzinach pracy Urzędu t.j. 800-1600