Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań 2021

Płatności bezgotówkowe

Polna droga zimą

Budynek Urzędu Gminy

Zespół Folklorystyczny Klekociaki

Wschód słońca nad rzeką Nurzec

Podlaskie Spotkania 2016

PIKNIK Z LGD

W sobotę 9 czerwca 2018 roku w Boćkach odbył się Piknik z LGD przy współpracy Lokalnej Grupy Działania Puszcza Białowieska i Gminy Boćki. Na scenie zaprezentowały się zespoły z obszaru działania LGD Puszcza Białowieska, które reprezentowały tradycyjną muzykę oraz zachęcały licznie przybyłych uczestników do wspólnej zabawy. Na scenie zaprezentowały się Kalinka, Ruczajok, Wasiloczki, Klekociaki, Klub Seniora „Róże Jesieni”, Kapela Podlaska, Harmoń, Zababony z Mińska na Białorusi, Aga N i gwiazda wieczoru zespół „Top Girls”.

Całość zakończyła zabawa taneczna z DJ Mateuszem Sajewskim, która trwała do północy. Podczas imprezy nie zabrakło tez innych atrakcji takich jak: stragany, dmuchańce dla dzieci czy konkurs wiedzy na temat LGD, w którym można było wygrać atrakcyjne nagrody. Przy zorganizowanym stoisku LGD można było uzyskać informacje dotycząca działalności LGD jak też otrzymać materiały promocyjne współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Wśród zaproszonych gości byli obecni Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Stefan Krajewski, doradca Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Stanisław Derehajło, Prezes LGD Eugeniusz Kowalski oraz wójtowie gmin zrzeszonych w stowarzyszeniu. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli do Bociek. Szczególne podziękowania należą się naszym patronom medialnym: TVP3 Białystok, TV Podlasie HD,TVK H Hajnówka, TV Jard, Radio Jard 95,5 FM bez których informacja o wydarzeniu nie dotarłaby do tak wielu odbiorców.