Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Płatności bezgotówkowe

Polna droga zimą

Budynek Urzędu Gminy

Zespół Folklorystyczny Klekociaki

Wschód słońca nad rzeką Nurzec

Podlaskie Spotkania 2016

Zdalna Szkoła +: do szkół trafił sprzęt komputerowy

logo

Gmina Boćki złożyła wniosek o przyznanie grantu na zakup sprzętu komputerowego do Centrum Projektów Polska Cyfrowa w ramach projektu „Zdalna Szkoła +".

Na zakup sprzętu gmina otrzymała dofinansowanie w kwocie 54 986,00 zł, wydatkowano kwotę 54 985,92. Za otrzymane dofinansowanie zakupiono laptopy, niezbędne oprogramowanie, myszki komputerowe oraz torby na laptopy. Sprzęt został przekazany do Szkoły Podstawowej w Boćkach i w Andryjankach gdzie będzie wykorzystywany podczas zajęć stacjonarnych a w przypadku przywrócenia nauki zdalnej w przyszłym roku szkolnym zostanie wypożyczony uczniom nieposiadającym odpowiedniego sprzętu do nauki.

Dofinansowanie przyznane zostało w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, oś priorytetowa I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu”, działanie 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach”, projekt grantowy „Zdalna Szkoła +”.