Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

12 lipca 2018

Zaproszenie

logo piktogramW dniu 18 lipca 2018 roku (środa), w kościele parafialnym w Boćkach, po Mszy Świętej o godzinie 18.00 odbędzie się koncert Chóru SKONT-TIN-NONT z Unisławia.

Chór zaśpiewa utwory o charakterze patriotycznym oraz religijnym, jak również przedstawi lżejszy repertuar z kanonu muzyki rozrywkowej.

Zaprasza

 Wójt Gminy Boćki

 

22 czerwca 2018

Program rządowy „Dobry start”

logo piktogramWójt Gminy Boćki  informuje, że z dniem 1 czerwca 2018 r. weszło w życie  rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu „Dobry start” wprowadzające jednorazowe świadczenie w wysokości 300 zł na dziecko.

 

 

Czytaj więcej o: Program rządowy „Dobry start”
21 czerwca 2018

SUSZA - MOŻNA SKŁADAĆ WNIOSKI O SZACOWANIE SZKÓD W UPRAWACH ROLNYCH

plakatUrząd Gminy w Boćkach, informuje iż w związku z długotrwałym okresem braku opadów atmosferycznych potwierdzonym przez System Monitoringu Suszy Rolniczej w Puławach, można składać wnioski o szacowanie szkód powstałych w uprawach rolnych w wyniku suszy rolniczej.

Wnioski należy składać w siedzibie Urzędu Gminy w Boćkach (sekretariat)

Czytaj więcej o: SUSZA - MOŻNA SKŁADAĆ WNIOSKI O SZACOWANIE SZKÓD W UPRAWACH ROLNYCH
Przejdź do - Noc Bibliotek
19 czerwca 2018

Noc Bibliotek

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja, mająca na celu promowanie czytania oraz bibliotek. Gminna Biblioteka Publiczna w Boćkach 8 czerwca 2018 po raz pierwszy (i mamy nadzieję, że nie ostatni raz) organizowała spotkania w ramach tej akcji.

Czytaj więcej o: Noc Bibliotek
18 czerwca 2018

STARTUJ Z BIZNESEM SUBREGION BIELSKI

 

plakat

Informacje o projekcie:

Projekt „Z biznesowym podejściem” jest realizowany w ramach Osi Priorytetowej II: Przedsiębiorczość i aktywność zawodowa, Działania 2.3 Wspieranie powstawania i rozwoju podmiotów gospodarczych, Priorytetu inwestycyjnego 8.3 Praca na własny rachunek, przedsiębiorczość i tworzenie przedsiębiorstw, w tym innowacyjnych mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

 

 

Czytaj więcej o: STARTUJ Z BIZNESEM SUBREGION BIELSKI